Życie w rytmie I-rocka.
I.Ruki
Gdy był mały chciał zostać: strażakiem
Przezwisko w dzieciństwie: Takachan
Najlepsze lekcje w szkole: English and Japanese
Szkolny klub do którego należał: Golf
Jest typem człowieka: nerwowego
Specjalność jego kuchni: spaghetti
Ulubiona książka: WORST
Perfumy: Bvlgari, CO2
Jego bohater: Kewpie
Gdyby mógł być innym ludkiem to byłby: nikim…lub
odzieżowy urzędnik sklepu albo pomagający przy ogólnym
zasobie sklepu
Ulubiony powiedzenie : „zgubiłeś to? Hahahaha!”
Teraz interesuje się: kolekcjonuje czapki, okulary słoneczne
Jego silny oraz słaby punkt : „bardzo dużo”
Co jako pierwsze dostrzega w osobie którą pierwszy raz
spotka: twarz
Kto jest jego rywalem: nadzwyczajny człowiek
Za jakie zwierzę się uważa: psa „będę merdać ogonkiem dla
was”
Gdy śpi ubrany jest w: strój piłkarski
Gdyby wygrał w loterii: kupował by w sklepie tak długo, aż by
mu brakło
Jego najdroższy zakup: nie pamięta
Jaką licencję pojazdową posiada: na motor
Doświadczenie albo rzecz która wzbudza w nim
uczucia: „Śpiewanie Okuribi czasem napełnia mnie z
radością”
Co ceni: zespół i fanów
Jego aktualne zmartwienie: „moja sofa jest złamana”
Czas kiedy czuje się szczęśliwy : „Uczucie powiewu zimy
jest fajnym uczuciem”
Miejsce którego nie lubi: ich autobusu do tournee
Miejsce w Japonii które lubi: miejscowa przestrzeń
Obce miejsce do którego chciałby się udać: londyński późny
wieczór
Jeśli by mógł wybierać kim by chciał się urodzić…kobietą czy
mężczyzną: mężczyzną
Film który wywarł na nim wrażenie: From the north country
Dramat który go głęboko poruszył: Hakusen Nagashi
Ulubiona pora roku: zima, bo wtedy może tworzyć piosenki
Każdego dnia potrzebuje : papierosy, telefon komórkowy
Co robił w zespole śmiesznego: „Zespół jest śmieszny”
Wiadomość do samego siebie: „Staraj się! Jeśli będziesz się
starać, wtedy będziesz ok.!
Jego najdziwniejszy sen: prawie był zabity przez kota
Gdzie chciałby zagrać na żywo: AREA
Która z ich piosenek podoba mu się najbardziej: Okuribi. Ito.
Juunana Sai.
Jak zazwyczaj spędza dni i gdzie: w jego pokoju nic nie
robiąc
Osoba którą szanuje: jego rodzice
Jego ulubione CD: teraz DJ Krash – Mirai
Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA
Artysta z którym chciałby mieć sesję: Collie
Jeśli spełniły by się jego 3 życzenia, o jakie by poprosił: „daj
mi pieniądze, daj mi miłość, spełnij mój sen”
Najgorsza pomyłka w jego życiu: powodowanie zmartwienia
dla jego rodziców
Motto / hasło: „Zacznijmy od środka…”
Jego najgorsze wspomnienie które go przestraszyło: videa o
duchach i klątwach
Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „You’re a good guy…”
(po ang. To fajniej brzmi, a po polsku dosłownie to „jesteś
dobrym chłopkiem” )
Co gazette dla niego oznacza: sen
Miejsce do wypoczynku: pokój
Wiadomość do każdego członka gazette: Uruha, Reita, Aoi,
Kai : Bądźmy szczęśliwi!
II.Aoi
Uwielbia: zakupy
Ulubiona książka: książki o gitarach
Ulubione CD: Ayumi Hamasaki – I am
Ulubiona piosenka zespołu: Wakaremichi
Jego rywal: ojciec
Jego bohaterzy: rodzice
Jego słaby punkt: mrukliwy i nadąsany
Jego silny punkt: umie opiekować się, dbać i pomagać
Nie chce stracić: życia
Specjalność jego kuchni: gotowany ryż
Ceni sobie: członków zespołu i fanów
Nie lubi miejsc: gdzie nie ma duchów
Miejsce które lubi: scena
O czym myśli najczęściej: gazette w przyszłości
Miejsce wypoczynku: dom
III.Reita
ULUBIONE JEDZENIE: Kit-kat, tarakosupa (coś w rodzaniu
noodle-dish…np. …zupka chińska…no wiecie makaron i
woda do miski ^^ )
NIELUBIANE JEDZENIE: warzywa i wszelkie ‚słodkie’
rzeczy, grzybki, skorupiaki, mięczaki i Kai’a kuchNIA
ULUBIONE MARKI (chyba): Deal Design, King Mob
Tenderloin, Anticlass, Back Street Crawler, Ozone Rocks
JEGO TYP KOBIETY: dojrzała i kobieca. Taka która
zamieszka razem z nim, oddana, dobra.
NIELUBI KOBIET I LUDZI: którzy obiecują za dużo
NIE PRZEPADA ZA: głupimi i natarczywymi osobami
MOTTO/HASŁO: „Chodź no tu, kotku…” ; „Jeśli mocno się
postarasz, zrobisz to”
GDY BYŁ MAŁY CHCIAŁ ZOSTAĆ: piłkarzem
JEGO DZIECIĘCY NICK: Uechan
MOCNE STRONY: Japoński
SZKOLNY KLUB DO KTÓREGO NALEŻAŁ: Piłka nożna
LUDZIE MÓWIĄ,ŻE JEST TYPEM CZŁOWIEKA: dobry,
niespokojny, ruchliwy
ZA JAKIE ZWIERZE SIĘ UWAŻA: gepard
JEGO WADY: uparty, zacięty, zażarty
JEGO ZALETY : łagodny, szlachetny
CZEGOŚ CZEGO NIE CHCE STRACIĆ: przepaski na
twarzy
KTO JEST JEGO RYWALEM: wszyscy z zespołu
JEGO BOHATER: Takanori Hatakeyama (japoński bokser )
GDYBY MÓGŁ BYĆ INNYM CZŁOWIEKIEM BYŁBY:
„Aoi’m
ponieważ on potrafi mówić w trzech dialektach/gwarach”
JEGO ZWYCZAJ (coś takiego ^^ ): walenie w perkusję
TERAZ INTERESUJE SIĘ: zbieraniem obrazków Sex
Pistols
SPECJALNOŚĆ JEGO KUCHNI: „JA NIE UMIEM
GOTOWAĆ!”
CO MA ZAZWYCZaJ W LODÓWCE:: Mugicha , pudding
ULUBIONA KSIĄŻKA: Kewpie
FILM KTÓRY WYWARŁ NA NIM WRAŻENIE: John Q
DRAMAT,KTÓRY GO GŁĘBOKO PORUSZYŁ: Tokyo
Love
Story
ULUBIONA PORA ROKU:zima
KAŻDEGO DNIA POTRZEBUJE : pigułek witaminowych
JEGO NAJDROŻSZY ZAKUP: samochód
GDYBY NIE ZOSTAŁBY MUZYKIEM BYŁBY: wytwórcą
słodyczy
GDYBY WYGRAŁ NA LOTERII: Odwdzięczył by się
pieniędzmi rodzicom a potem kupił by jakiś sprzęt
JEGO NAJWIĘKSZY ŻART: wrzucał śmieci pod łóżko
Ruki’ego ^^
TO CO GO PRZERAZIŁO: oglądanie filmów o klątwach itd.
JEGO HUMOR POLEPSZA SIĘ WTEDY GDY KTOŚ
POWIE: „On jest wspaniały, prawda?”
RZECZ KTÓRA WZBUDZIŁA W NIM UCZUCIA: Kiedy
poraz pierwszy zobaczył siebie w gazecie
CO CENI: fanów
JEGO AKTUALNE ZMARTWIENIE: „Ja próbuję nie mieć
zmartwień”
CZAS KIEDY CZUJE SIE SZCZĘŚLIWY :kiedy słucha
muzyki i czuje że żyje
MIJSCE W JAPONI ,KTÓRE LUBI: Yamaguchi-prefecture
PAŃSTWA DO KTÓRCYH CHCIAŁBY SIĘ UDAĆ :
Francja,
Włochy
OSOBA KTÓRĄ CHCE SPOTKAĆ: Jego zmarły dziadek
JEŚLI MÓGŁBY WYBIERAĆ MIĘDZY URODZENIEM SIĘ
KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ: „mężczyzna jest
dobry,ponieważ
wydaje mi się typowy dla kobiety i kontakty są czułe .
JEGO 3 ŻYCZNENIA: Ja chce laptopa. Chce żeby wszyscy
wiedzieli o Gazette. Chce lubić warzywa!
NAJGORSZA POMYŁKA W JEGO ZYCIU: branie za dużo
pożyczek
COŚ CO WYWYOŁUJE W NIM RADOŚĆ KIEDY TO
DOSTAJE: „Listy…a listy dostaję w moje urodziny”
GDZIE KIEDYŚ PRACOWAŁ: w sklepie ze słodyczami
O CZYM CZĘSTO MYŚLI: „Jak długo będę bandażował
swoją twarz”
DO DZIEWCZYN:”Chodź za mną”
PIŻAMA:bielizna
IV.Kai
Za jakie zwierze się uważa: Małpa.. ( WOW ! )
Kto jest jego rywalem: Reita
Jego bohater i osoba która szanuje: jego mama
Gdzie chciałby zagrać na żywo: Urawa Narciss
Co robi przed koncertem: bierze głęboki wdech
A po występie: pali papierosy
Pierwszy raz kiedy występował przed publicznością:
pierwszy
rok w środkowej szkole, na pianinie jego mamy
Jego sposób na stres: gry
Co robi w zespole śmiesznego: występy na żywo
Kiedyś pracował w restauracji
Co gazette dla niego oznacza: całe życie
Chciałby pojechać do: Francji
Ulubione picie: sok jabłkowy
Ulubione jedzenie: pomidory i bakłażany, Bananay, ciastka,
soya, majonez
Ulubiona książka: Hunter X Hunter, One Piece
ulubiony film: I am Sam
Nie lubiane jedzenie: zarodki jajek , korzonki
Jego ulubione hasełka: „Zabij dwa ptaki jedną pestką” „Nasze
serca są zawsze zjednoczone!” „Ha! Co to jest! Jestem
ciekawy co to jest”
Jego mocna strona: Matematyka
Ludzie mówią że jestem:człowiekiem interesującym
Słaby punkt: zapomina o wielu rzeczach…
Silny punkt: jest typem człowieka pozytywnego i potrafi
straszyć ludzi…w sensie, że udaje że mu się coś dzieje np.:
umiera lub poprostu straszy np.: podczas ciszy w ciemnym
pomieszczeniu nagle woła „bu” i wszyscy sie trzęśli ze
strachu
Nie chce stracić: brutalnego charakteru
Kiedy pierwszy raz widzi osobę zawsze najpierw patzry na:
usta
Gdyby mógł być innym człowiekiem byłby: Rukim, bo chce
zrobić bałagan w jego pokoju
Jego codzienny zwyczaj: robienie makijażu
Specjalność jego kuchni: Doria (pieczony ryż, sos serowy na
bagetce i warzywa), ryżowy omlet, pasta
Czego nie może zabraknąć w jego lodówce: majonez
Dramat który go głęboko poruszył i mozliwe że sie
popłakał^^: 101 kaime no puropozu (101 propozycji)
Codziennie musi mieć: majonez!!
Jego piżamka: nie lubi piżamek, jak nikogo nie ma w pobliżu
śpi nago^^
Jaką licencję pojazdową posiada: żadną
Jego najdroższy zakup: komputer
Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „Jesteś najlepszy!”
Czas kiedy czuje się szczęśliwy: kiedy czuje że żyje
Miejsce gdzie się relaxuje: jego pokój
Miejsce którego nie lubi: tam gdzie jest za dużo ludzi
Miejsce w japoni które lubi: Okinawa
Obce miejsce do którego chciałby się udać : Francja
Osobę którą teraz chciałby najbardziej spotkać: pierwszą
miłość
Najdziwniejszy sen: „sen w którym Reita był moją matką!”
Coś co wywołuje w nim radość gdy to dostaje: ubrania (tak
jak Aoi ), Zippo i różne akcesoria
O czym często myśli: o nosie Reity, czy go ma czy też nie…
* ? *
Jak zazwyczaj spędza dzień: ogląda video i tworzy piosenki
Jego ulubiony artysta: Dir en grey, Hi-STANDARD
Jego ulubione CD: Marilyn Manson
Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA
Artysta z którym chciałby mieć sesję: Gackt^^
Słowa które mówi sobie kiedy coś mu się nie udaje: staraj
się
bardziej!
Wiadomość do każdego członka gazette:
Ruki: ubranie proszę!
Aoi: Daj mi pożyczyć oprogramowanie gry
Uruha: przestań kłamać!
Reita: Bądźmy dalej przyjaciółmi!
Wiadomość do fanów: czy GazettE nie jest najlepsze?!
V.Zakończenie :)
Drodzy Czytelnicy!
Przedstawiam wam moją drugą książke pt. "Życie w
rytmie I-rocka".
Myslę , że i ten tom (II) również wam sie spodoba.
Myślę o miłych i pozytywnych
komentarzach.
Mam nadzieje , że weny i sił mi
nie zabraknie na napisanie III
tomu o raz następnych :)
Autorka
