sobota, 31 maja 2014

Książka naszej najlepszej przyjaciółki II. (Życie w rytmie j-rocka)

Życie w rytmie I-rocka.

I.Ruki

Gdy był mały chciał zostać: strażakiem

Przezwisko w dzieciństwie: Takachan

Najlepsze lekcje w szkole: English and Japanese

Szkolny klub do którego należał: Golf

Jest typem człowieka: nerwowego

Specjalność jego kuchni: spaghetti

Ulubiona książka: WORST

Perfumy: Bvlgari, CO2

Jego bohater: Kewpie

Gdyby mógł być innym ludkiem to byłby: nikim…lub 

odzieżowy urzędnik sklepu albo pomagający przy ogólnym 

zasobie sklepu

Ulubiony powiedzenie : „zgubiłeś to? Hahahaha!”

Teraz interesuje się: kolekcjonuje czapki, okulary słoneczne

Jego silny oraz słaby punkt : „bardzo dużo”

Co jako pierwsze dostrzega w osobie którą pierwszy raz 

spotka: twarz

Kto jest jego rywalem: nadzwyczajny człowiek

Za jakie zwierzę się uważa: psa „będę merdać ogonkiem dla 

was”

Gdy śpi ubrany jest w: strój piłkarski

Gdyby wygrał w loterii: kupował by w sklepie tak długo, aż by 

mu brakło

Jego najdroższy zakup: nie pamięta

Jaką licencję pojazdową posiada: na motor

Doświadczenie albo rzecz która wzbudza w nim 

uczucia: „Śpiewanie Okuribi czasem napełnia mnie z 

radością”

Co ceni: zespół i fanów

Jego aktualne zmartwienie: „moja sofa jest złamana”

Czas kiedy czuje się szczęśliwy : „Uczucie powiewu zimy
jest fajnym uczuciem”

Miejsce którego nie lubi: ich autobusu do tournee

Miejsce w Japonii które lubi: miejscowa przestrzeń

Obce miejsce do którego chciałby się udać: londyński późny 

wieczór

Jeśli by mógł wybierać kim by chciał się urodzić…kobietą czy

 mężczyzną: mężczyzną

Film który wywarł na nim wrażenie: From the north country

Dramat który go głęboko poruszył: Hakusen Nagashi

Ulubiona pora roku: zima, bo wtedy może tworzyć piosenki

Każdego dnia potrzebuje : papierosy, telefon komórkowy

Co robił w zespole śmiesznego: „Zespół jest śmieszny”

Wiadomość do samego siebie: „Staraj się! Jeśli będziesz się

 starać, wtedy będziesz ok.!

Jego najdziwniejszy sen: prawie był zabity przez kota

Gdzie chciałby zagrać na żywo: AREA

Która z ich piosenek podoba mu się najbardziej: Okuribi. Ito. 

Juunana Sai.

Jak zazwyczaj spędza dni i gdzie: w jego pokoju nic nie 

robiąc

Osoba którą szanuje: jego rodzice

Jego ulubione CD: teraz DJ Krash – Mirai

Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA

Artysta z którym chciałby mieć sesję: Collie


Jeśli spełniły by się jego 3 życzenia, o jakie by poprosił: „daj 

mi pieniądze, daj mi miłość, spełnij mój sen”

Najgorsza pomyłka w jego życiu: powodowanie zmartwienia 

dla jego rodziców

Motto / hasło: „Zacznijmy od środka…”

Jego najgorsze wspomnienie które go przestraszyło: videa o 

duchach i klątwach

Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „You’re a good guy…” 

(po ang. To fajniej brzmi, a po polsku dosłownie to „jesteś 

dobrym chłopkiem” )

Co gazette dla niego oznacza: sen

Miejsce do wypoczynku: pokój

Wiadomość do każdego członka gazette: Uruha, Reita, Aoi, 

Kai : Bądźmy szczęśliwi!

II.Aoi
Uwielbia: zakupy

Ulubiona książka: książki o gitarach

Ulubione CD: Ayumi Hamasaki – I am

Ulubiona piosenka zespołu: Wakaremichi

Jego rywal: ojciec

Jego bohaterzy: rodzice

Jego słaby punkt: mrukliwy i nadąsany

Jego silny punkt: umie opiekować się, dbać i pomagać

Nie chce stracić: życia

Specjalność jego kuchni: gotowany ryż

Ceni sobie: członków zespołu i fanów

Nie lubi miejsc: gdzie nie ma duchów

Miejsce które lubi: scena

O czym myśli najczęściej: gazette w przyszłości

Miejsce wypoczynku: dom


III.Reita


ULUBIONE JEDZENIE: Kit-kat, tarakosupa (coś w rodzaniu 

noodle-dish…np. …zupka chińska…no wiecie makaron i 

woda do miski ^^ )

NIELUBIANE JEDZENIE: warzywa i wszelkie ‚słodkie’ 

rzeczy, grzybki, skorupiaki, mięczaki i Kai’a kuchNIA

ULUBIONE MARKI (chyba): Deal Design, King Mob 

Tenderloin, Anticlass, Back Street Crawler, Ozone Rocks

JEGO TYP KOBIETY: dojrzała i kobieca. Taka która 

zamieszka razem z nim, oddana, dobra.

NIELUBI KOBIET I LUDZI: którzy obiecują za dużo

NIE PRZEPADA ZA: głupimi i natarczywymi osobami

MOTTO/HASŁO: „Chodź no tu, kotku…” ; „Jeśli mocno się 

postarasz, zrobisz to”

GDY BYŁ MAŁY CHCIAŁ ZOSTAĆ: piłkarzem

JEGO DZIECIĘCY NICK: Uechan

MOCNE STRONY: Japoński

SZKOLNY KLUB DO KTÓREGO NALEŻAŁ: Piłka nożna

LUDZIE MÓWIĄ,ŻE JEST TYPEM CZŁOWIEKA: dobry, 

niespokojny, ruchliwy

ZA JAKIE ZWIERZE SIĘ UWAŻA: gepard

JEGO WADY: uparty, zacięty, zażarty

JEGO ZALETY : łagodny, szlachetny

CZEGOŚ CZEGO NIE CHCE STRACIĆ: przepaski na 

twarzy

KTO JEST JEGO RYWALEM: wszyscy z zespołu

JEGO BOHATER: Takanori Hatakeyama (japoński bokser )

GDYBY MÓGŁ BYĆ INNYM CZŁOWIEKIEM BYŁBY: 

„Aoi’m 

ponieważ on potrafi mówić w trzech dialektach/gwarach”

JEGO ZWYCZAJ (coś takiego ^^ ): walenie w perkusję

TERAZ INTERESUJE SIĘ: zbieraniem obrazków Sex 

Pistols

SPECJALNOŚĆ JEGO KUCHNI: „JA NIE UMIEM 

GOTOWAĆ!”

CO MA ZAZWYCZaJ W LODÓWCE:: Mugicha , pudding

ULUBIONA KSIĄŻKA: Kewpie

FILM KTÓRY WYWARŁ NA NIM WRAŻENIE: John Q

DRAMAT,KTÓRY GO GŁĘBOKO PORUSZYŁ: Tokyo 

Love 

Story

ULUBIONA PORA ROKU:zima

KAŻDEGO DNIA POTRZEBUJE : pigułek witaminowych

JEGO NAJDROŻSZY ZAKUP: samochód

GDYBY NIE ZOSTAŁBY MUZYKIEM BYŁBY: wytwórcą 

słodyczy

GDYBY WYGRAŁ NA LOTERII: Odwdzięczył by się 

pieniędzmi rodzicom a potem kupił by jakiś sprzęt

JEGO NAJWIĘKSZY ŻART: wrzucał śmieci pod łóżko 

Ruki’ego ^^

TO CO GO PRZERAZIŁO: oglądanie filmów o klątwach itd.

JEGO HUMOR POLEPSZA SIĘ WTEDY GDY KTOŚ 

POWIE: „On jest wspaniały, prawda?”

RZECZ KTÓRA WZBUDZIŁA W NIM UCZUCIA: Kiedy 

poraz pierwszy zobaczył siebie w gazecie

CO CENI: fanów

JEGO AKTUALNE ZMARTWIENIE: „Ja próbuję nie mieć 

zmartwień”

CZAS KIEDY CZUJE SIE SZCZĘŚLIWY :kiedy słucha 

muzyki i czuje że żyje

MIJSCE W JAPONI ,KTÓRE LUBI: Yamaguchi-prefecture

PAŃSTWA DO KTÓRCYH CHCIAŁBY SIĘ UDAĆ : 

Francja, 

Włochy

OSOBA KTÓRĄ CHCE SPOTKAĆ: Jego zmarły dziadek

JEŚLI MÓGŁBY WYBIERAĆ MIĘDZY URODZENIEM SIĘ 

KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ: „mężczyzna jest 

dobry,ponieważ 

wydaje mi się typowy dla kobiety i kontakty są czułe .

JEGO 3 ŻYCZNENIA: Ja chce laptopa. Chce żeby wszyscy 

wiedzieli o Gazette. Chce lubić warzywa!

NAJGORSZA POMYŁKA W JEGO ZYCIU: branie za dużo 

pożyczek

COŚ CO WYWYOŁUJE W NIM RADOŚĆ KIEDY TO 

DOSTAJE: „Listy…a listy dostaję w moje urodziny”

GDZIE KIEDYŚ PRACOWAŁ: w sklepie ze słodyczami

O CZYM CZĘSTO MYŚLI: „Jak długo będę bandażował 

swoją twarz”

DO DZIEWCZYN:”Chodź za mną”

PIŻAMA:bielizna

 IV.Kai

Za jakie zwierze się uważa: Małpa.. ( WOW ! )

Kto jest jego rywalem: Reita

Jego bohater i osoba która szanuje: jego mama

Gdzie chciałby zagrać na żywo: Urawa Narciss

Co robi przed koncertem: bierze głęboki wdech

A po występie: pali papierosy

Pierwszy raz kiedy występował przed publicznością: 

pierwszy 

rok w środkowej szkole, na pianinie jego mamy

Jego sposób na stres: gry

Co robi w zespole śmiesznego: występy na żywo

Kiedyś pracował w restauracji

Co gazette dla niego oznacza: całe życie

Chciałby pojechać do: Francji

Ulubione picie: sok jabłkowy

Ulubione jedzenie: pomidory i bakłażany, Bananay, ciastka, 

soya, majonez

Ulubiona książka: Hunter X Hunter, One Piece

ulubiony film: I am Sam

Nie lubiane jedzenie: zarodki jajek , korzonki

Jego ulubione hasełka: „Zabij dwa ptaki jedną pestką” „Nasze 

serca są zawsze zjednoczone!” „Ha! Co to jest! Jestem 

ciekawy co to jest”

Jego mocna strona: Matematyka

Ludzie mówią że jestem:człowiekiem interesującym

Słaby punkt: zapomina o wielu rzeczach…

Silny punkt: jest typem człowieka pozytywnego i potrafi 

straszyć ludzi…w sensie, że udaje że mu się coś dzieje np.: 

umiera lub poprostu straszy np.: podczas ciszy w ciemnym 

pomieszczeniu nagle woła „bu” i wszyscy sie trzęśli ze 

strachu

Nie chce stracić: brutalnego charakteru

Kiedy pierwszy raz widzi osobę zawsze najpierw patzry na: 

usta

Gdyby mógł być innym człowiekiem byłby: Rukim, bo chce 

zrobić bałagan w jego pokoju

Jego codzienny zwyczaj: robienie makijażu

Specjalność jego kuchni: Doria (pieczony ryż, sos serowy na 

bagetce i warzywa), ryżowy omlet, pasta

Czego nie może zabraknąć w jego lodówce: majonez

Dramat który go głęboko poruszył i mozliwe że sie 

popłakał^^: 101 kaime no puropozu (101 propozycji)

Codziennie musi mieć: majonez!!

Jego piżamka: nie lubi piżamek, jak nikogo nie ma w pobliżu 

śpi nago^^

Jaką licencję pojazdową posiada: żadną

Jego najdroższy zakup: komputer

Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „Jesteś najlepszy!”

Czas kiedy czuje się szczęśliwy: kiedy czuje że żyje

Miejsce gdzie się relaxuje: jego pokój

Miejsce którego nie lubi: tam gdzie jest za dużo ludzi

Miejsce w japoni które lubi: Okinawa

Obce miejsce do którego chciałby się udać : Francja

Osobę którą teraz chciałby najbardziej spotkać: pierwszą 

miłość

Najdziwniejszy sen: „sen w którym Reita był moją matką!”

Coś co wywołuje w nim radość gdy to dostaje: ubrania (tak 

jak Aoi ), Zippo i różne akcesoria

O czym często myśli: o nosie Reity, czy go ma czy też nie… 

* ? *

Jak zazwyczaj spędza dzień: ogląda video i tworzy piosenki

Jego ulubiony artysta: Dir en grey, Hi-STANDARD

Jego ulubione CD: Marilyn Manson

Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA

Artysta z którym chciałby mieć sesję: Gackt^^

Słowa które mówi sobie kiedy coś mu się nie udaje: staraj 

się 

bardziej!

Wiadomość do każdego członka gazette:

Ruki: ubranie proszę!

Aoi: Daj mi pożyczyć oprogramowanie gry

Uruha: przestań kłamać!

Reita: Bądźmy dalej przyjaciółmi!

Wiadomość do fanów: czy GazettE nie jest najlepsze?!

 V.Zakończenie :)


Drodzy Czytelnicy!

            Przedstawiam wam moją drugą książke pt. "Życie w 

rytmie I-rocka".

Myslę , że i ten tom (II) również wam sie spodoba.

            
Myślę o miłych i pozytywnych 

komentarzach.

Mam nadzieje , że weny i sił mi 

nie zabraknie na napisanie III 

tomu o raz następnych :)
Autorka