Aktualności

Wywiad z Reita


Arena37°C: Kiedy ktoś przerzuca się z gitary na bass za powód najczęściej podaje "bass ma tylko 4 struny i jest łatwiejszy", Reita-san czy ty także myślałeś w ten sposób?
Reita: Taa, dokładnie tak. Co więcej ponieważ kiedy słuchałem CD nie mogłem wychwycić brzmienia basu, stwierdziłem że prawdopodobnie nikt tego nie potrafi.
Arena37°C: Czyli niezależnie od wykonania nikt o niczym nie będzie wiedział?
Reita: Tak, tak, tak! Logicznie myśląc - nawet jeżeli zagram źle, nikt nie będzie w stanie tego usłyszeć! *lol*




Dobranoc :)


Domi








Wywiad z Ruki
Ruki: To o czym mówiłem do tej pory nie jest tak ważne. Najistotniejsze jest posiadanie marzeń. Myślę, że naprawdę lubię ludzi ciężko pracujących by coś osiągnąć.
Neo Genesis (NG): W końcu stałeś się poważny...
Ruki: Jak do tej pory najbardziej nie przypadła mi do gustu dziewczyna, która rzuciła dla mnie pracę.
NG: Tak, to nie jest dobre posunięcie. Również nie spodobało by mi się, gdyby mój chłopak rzucił dla mnie pracę.
Ruki: Rozumiesz, prawda? Od kiedy praca to praca (czyt. poważna sprawa), chcę by miały tego świadomość. I naprawdę irytowała by mnie dziewczyna, która ciągle zasypia do pracy.
NG: Odnoszę wrażenie że ten temat poruszył twojego menadżera...
Ruki: To pewnie dlatego, że dziś też zaspałem... *lol* Tym bardziej czy to nie było by dziwne, gdybym to ja ją budził? Coś jak "Ej... nie musisz iść do pracy..."

Domi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz