Znalazłam ,,code" że aż serce podeszło mi do gardła. Mam nadzieje że wa się spodoba i na coś się przydałam. Na dole będzie link jedna z wielu piosenek z cody!
W związku z tym, że nie dajemy rady z naszym blogiem organizujemy nabory.
Każdy, kto chciałby prowadzić zakładkę ,,Aktualności'' może wysłać zgłoszenie na adres domi2000@poczta.fm i odpowiedzieć na pytanie : Dlaczego chcesz prowadzić bloga?
NABORY TRWAJĄ DO KOŃCA LIPCA.