poniedziałek, 30 czerwca 2014

UWAGAAAAAAA

Wróciłyśmy 
Chociaż jeszcze nie mam naprawionego laptopa to i tak będę wstawiała posty. Mam nadzieje że nasz blog wam się podoba i zapraszam do pisania komentarz.

kari

RUKIIIIIIIIII




kari

I LOVE






kari ;)

coda występ

Znalazłam ,,code" że aż serce podeszło mi do gardła. Mam nadzieje że wa się spodoba i na coś się przydałam. Na dole będzie link jedna z wielu piosenek z cody!

http://www.dailymotion.com/video/x1vygrn_the-stupid-tiny-insect_music









kari

niedziela, 29 czerwca 2014

Nabory do bloga!!!!

W związku z tym, że nie dajemy rady z naszym blogiem organizujemy nabory.
Każdy, kto chciałby prowadzić zakładkę ,,Aktualności'' może wysłać zgłoszenie na adres domi2000@poczta.fm i odpowiedzieć na pytanie :  Dlaczego chcesz prowadzić bloga?
NABORY TRWAJĄ DO KOŃCA LIPCA.

niedziela, 1 czerwca 2014

Uwaga!!!

Przez kilka tygodni nie będziemy wstawiać postów, ponieważ laptop będzie naprawiany.

omi, kari i domi