wtorek, 1 lipca 2014
Omega
The GazettE - 2011 Omega Tour
演唱会
http://v.youku.com/v_show/id_XNDAzODkzMzY4.html?from=y1.2-1-95.3.1-1.1-1-1-0
Naprawdę warto zobaczyć koncert Omegi!
kari i omi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz