sobota, 26 kwietnia 2014
Historia założenia zespołu
W 2002 r. dwaj przyjaciele z podstawówki Reita i Uruha postanowili założyć zespół. Zespół nazywał się Kar+te=zyAnos. Niestety rozpadł się przez Rukiego ponieważ zrezygnował z roli perkusisty. Potem postanowili że założą jeszcze raz zespół tym razem lepszy i wytrzymały. Zmienili nazwę na gazetto. Jako pierwszy doszedł do nowego zespołu Yune jako perkusista. Yune miał znajomego gitarzystę i był to Aoi.W styczniu 2003 r. Yune odszedł zespołu ,a na jego miejsce przyszedł Kai.
Dawniej the gazettE pisano katakaną, czyli ガゼット
(gazetto). Od stycznia 2006 r. zaczęto pisać po angielsku.
Katakana jest to jeden z dwóch systemów pisania sylabami znaków japońskich.
omi
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz