Jak już na pewno wiecie że the gazettE to zespół japoński. Grają oni muzykę J-rockową. Możemy też znaleść brzemienie heady matalu i punk rocka. Zespół zaliczany jest do visual kei.
Visual kei- jest to styl ubierania i zachowywania. Przyjeło się wśród muzyk japoński, charakteryzującymi się kolorami, eksperymentami, szokującymi makijażami, fryzurami i strojami.Łące elementy obu płci.
Autor: Omi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz