poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Jak już na pewno wiecie że the gazettE to zespół japoński. Grają oni muzykę J-rockową. Możemy też znaleść brzemienie heady matalu i punk rocka. Zespół zaliczany jest do visual kei.


Visual kei- jest to styl ubierania i zachowywania. Przyjeło się wśród muzyk japoński, charakteryzującymi się kolorami, eksperymentami, szokującymi makijażami, fryzurami i strojami.Łące elementy obu płci. 

Autor: Omi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz